SMA Solar Technology AG
07.06.2018

SMA, “Dizi Eviricilerde Saha Tecrübeleri: Yapılması/Yapılmaması Gerekenler” Konulu Teknik Eğitimimizi Gerçekleştirdik

SMA Solar Technology AG olarak teknik eğitim programlarımıza bir yenisini daha ekledik. “Dizi Eviricilerde Saha Tecrübeleri: Yapılması/Yapılmaması Gerekenler” konulu eğitimiz, konuya ilgi gösteren EPC ve yatırımcı firmaların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Yarım gün süren eğitim etkinliğimizde konuşmacı olarak yer alan Özer Kara ve Güner Seven, eğitime gösterilen ilgiden yine memnun olduklarını ve olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek, hızla değişen ve gelişen FV pazarında, her sahanın farklı uygulamalar gerektirdiğini, bu yüzden her saha için ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken noktaları olduğunu anlatırken, eviricilerin kurulmadan önce ve kurulum aşamasında yapılması&yapılmaması gereken uygulamaları vurgulayarak sahada en doğru kurulumun nasıl yapılması gerektiği konusunda geniş bilgiler verdiler.

Eğitimimize katılan firma yetkilileri, konusunda uzman SMA ekibimizden tüm sorularına cevap alma şansı bulduklarını belirtirken, katıldıkları bu eğitimin saha uygulamalarında işlerine katkısının oldukça yüksek olduğunu eğitim sonunda yapılan anket ile bildirdiler. SMA olarak, müşterilerimizin bu eğitimle birlikte projelerinin saha uygulamalarından, en uygun sistem çözümüne karar verilmesine ve dolayısıyla yatırımcılarımızın en yüksek verimi alabilmelerine yardımcı olabilmeyi hedefledik, benzer eğitimlerimize devam edeceğiz.