SMA Sunny Island ile Off-Grid ve Hibrid Sistem Çözümleri

Webinarlarımız devam ediyor

SMA olarak ücretsiz webinarlarımız tüm hızıyla devam ediyor.“SMA Sunny Island ile Off-Grid ve Hibrid Sistem Çözümleri” konulu online seminerimize aşağıda verilen linkten kayıt olup; bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Sağlıkla ve güvende kalın!

Geniş uygulama yelpazesine sahip Sunny Island batarya invertörleri ile sadece şebekenin olmadığı yerlerde değil; şebekeyi destekleyici kurulumlar dahi gerçekleştirebilirsiniz. Sunny Island ile enerji depolama çözümlerine odaklanacağımız webinarımızda projenize uygun sistem çözümüne karar vermenize yardımcı olmayı umuyoruz.

Webinar Konu Başlıkları

  • Off-Grid Sistem Temelleri ve SMA Çözümleri
  • Sunny Island Ürün Ailesi
  • Off-Grid, On-Grid, Back Up Modları ve Hibrid Çözümler
  • Sistem Dizaynı ve Batarya Seçimi

Webinarımız boyunca uzman ekibimizle birlikte sorularınızı Q&A bölümüne yazarak cevap bulma şansı bulacaksınız.


Kayıt olunuz

SMA Hakkında

Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, yenilenebilir, dağıtık ve dijital enerji kaynağı için standartları belirliyor. Her boyuttaki fotovoltaik uygulamalar için yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet, dünya çapındaki müşterilerimize enerji ihtiyaçlarını karşılamakta daha fazla bağımsızlık sunuyor. Ortakları ve müşterileriyle kurduğu iş birliği sayesinde SMA kendine yeten, dağıtık ve yenilenebilir enerji teminini garantiliyor.