Ticari Çatı Pazarına Yönelik SMA Çözümleri

Webinar SMA

Ticari Çatı Pazarına Yönelik SMA Çözümleri

Sizleri büyümekte olan ticari çatı pazarına ve öztüketim projelerine yönelik çözümlerimizi anlatacağımız webinarımıza davet ediyoruz.

  • Hızla artan çatı üzeri GES kurulumlarında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  • Yatırımcılar ekipman seçerken neye dikkat etmeliler?

GES yatırımlarını verimli ve uzun vadeli planlamak isteyen yatırımcılar için yeni invertör teknolojileri ve yatırım kararına etki edecek teknik ve ekonomik faydalara değineceğimiz seminerimizde ayrıca SMA ticari çatılara yönelik yenilikçi çözümlerimizden SMA Sunny Tripower CORE2’ya odaklanacağız. Bu ürünümüz 110 kW gücünde, 12MPPT’li, enerji optimizasyonu sağlayan ShadeFix algoritmasına sahiptir.

Sunny Tripower CORE2 ürünümüz hakkında daha fazla detay ve teknik bilgiyi için seminerimize aşağıda verilen linkten kayıt olup; bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Hepinizi ekran başına bekliyoruz.

Sağlıkla ve güvende kalın!

Konu: Ticari Çatı Pazarına Yönelik SMA Çözümleri
Tarih: 26Ocak2021Salı
Saat: 15.00

Kayıt Olunuz

SMA Hakkında

Fotovoltaik sistem teknolojilerinin ve enerji çözümlerinin önde gelen küresel uzmanı olan SMA, yenilenebilir, dağıtık ve dijital enerji kaynağı için standartları belirliyor. Her boyuttaki fotovoltaik uygulamalar için yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet, dünya çapındaki müşterilerimize enerji ihtiyaçlarını karşılamakta daha fazla bağımsızlık sunuyor. Ortakları ve müşterileriyle kurduğu iş birliği sayesinde SMA kendine yeten, dağıtık ve yenilenebilir enerji teminini garantiliyor.